Září 2013

Report 3.7

21. září 2013 v 10:53 | Šáruš |  my writing
Ahojte!
Jak jsem slíbila, jsem taky :) Teda můžu říct, že tenhle týden mě dal pořádně zabrat... Všem co mě popřáli k narozeninám moc děkuji :) Pořádně jsem si je užila v úterý na bowlingu s nějlepšími lidmy z naší třídy... ♥ Nikdy na ten den nezapomenu. No jak jsem psala, že mě čekají ty písemky, tak jsme myslela, že si z nás učitelé jen dělají srandu, tak já se učím jak blbec a nakonec jsem psala jednu písemku... ( aspoň z té jediné písemky mám za 2 a to jsem byla ráda, protože ta látka ze stolničení je dost těžká). A ty písemky se odpoližili na další týden, teda kromě čejiny to tam češtinářka 14 dní nebude takže pohoda... Na tenhle víkend mám aji dost úkolů, ale ty si udělám asi večír a pondělí, úterý mám praxi, takže to se dá :) No a koukali jste se včera na x factro na jojce? Já se chtěla podívat už do konce a ani jsme ty dva díly neviděla :D Včera mě psala kámoška ať jdu na fimový večer do kina na film Projekt X. Je to o tom, že 3 kámoši pořádají narozeninovou oslavu a příjde tam kolem 2000 lidí. Je to taková americká ,,ptákovina" . Pokud se ale na to budete chtít podívat tak bych to doporučovala od 16 a více let :D No takže dneska ve 2 je rekapitulace x factoru na jojce, tak jsem si zamluvila telku a budu se dívat... no a při tom budu přidávat infa o Demi :)
No tak jsem se zase rozepsala a dneska mám dobrou náladu, takže jsem zase ukecaná :D No nic tak jo jdu na blogy a posílám vám písničku Demi z Glee ať máte lepší náladu :) Tuhle písničku jsme slyšela na moje narozeniny a udělalo mi to hroznou radost a byl to pro mě pěkný dárek :) Takže pěkný poslech :)
Šáruš

Report 3.6

16. září 2013 v 18:47 | Šáruš |  my writing
Ahoj! tak co škola? můžu říct, že mi dává pořádně zabrat! Vůbec nestíhám pořád samé opakovací písemky.... Já jsem ráda, že mám apsoň chvilku čas vám napsat DŮLEŽITOU ZPRÁVU!!! Jeliko tenhle týden mě čeká fakt dost písemek, tak do pátku dávám pozastavení! Prostě nezlob te se, ale nečekala jsem, že ten třeťák bude takový záhul ( a hlavně začátek roku).... ale neboj te se, od soboty tu už budu, chtěla jsme vám to dát vědět, že budu mít pozastavení o víkendu, ale v sobotu jsem byla v práci a včera jsem lehla... a byla jsme ráda, že ležím... dneska jsme šla do školy a už je to ok, ale doufám, že od středy nelehnu... zítra do školy musím protože po škole jdu oslavovat narozky...
Prostě je mi to vážně blbé, že zrovna na svoje 18. narozeniny píšu pozastavení tohodle týdne, ale je to tak no :( Jinak, ještě než se s vámi rozloučím... koukali jste se v pátek na jojce na x factor? můžu říct, že Demi je tam boží.... nekoukala jsem se do konce, jinak bych v sobotu nevstala do práce a hodně mě to mrzelo, ale tenhle pátek prostě se budu koukat! A od soboty tu prostě bude nával...
Tak jo jdu do dát vědět na blogy a ještě jednou se omouvám... Od soboty se na vás těším :)
Šáruš

GYHAB má 100 miliónů shlédnutí

2. září 2013 v 12:29 | Šáruš |  news about Demi
Už jsme si toho všimla včera, ale nechtělo se mi na blog, kdžy byl poslední den prázdnin, takže opožděně to semka dávám... GYHAB má už přes 100 miliónů shlédnutí.... Demi moc gratuluji a doufám, že brzo bude i MAde in the USA.... zatím videoklip má jenom shlédnutí přes 21 miliónů, tak Lovatics do toho!


Foto měsíce - září 2013

2. září 2013 v 12:20 | Šáruš |  foto měsíce
Takže na září je tato úžasná fotka :) Líbí?

Chirurgové - Hledání stavu blaženosti

2. září 2013 v 11:59 | Šáruš |  videos
No asi jste už viděli tenhle díl, ale mě příjde, že je to asi nejlepší zahraná postava co Demi svárnila... Tady ukázala, že není jenom Disney hvězda a ukázala, že má talent i na dramatické postavy :)

Report 3.5

2. září 2013 v 10:51 | Šáruš |  my writing
Ahojky, tak jaký byl první den ve škole? Já jsme ráda, že jsem už doma.... Nejdřívě jsme si myslela, že začínáme hnedka praxí, ale naštěstí jsme šli do třídy :D Praxi mám až zítra a to od 10 do půl 3.... před tím jdu ještě do třídy pro rozvrh a ještě se dozvím nějaké organizační věci.... :D No letošek bude legrace, poněvač za rok mě už čeká maturita.... Já to nechápu, jak ty dva roky na střední tak rychle utekli.... Letošek určitě taky uteče, ale na třeťák se moc těším... Vypadá to na dost zajímavý školní rok :D Jenom mě štve, že ještě nemám rozvrh :( Třídní ho už měla, tak jsem ho viděla zdálky a myslela jsme, že mě asi raní. Kromě pondělků a pátků budu vstávat v 5, protože máme na ráno... A 2x za týden budu jezdit domů o půl 5, ještě štěstí, že budu mít pondělky a úterky praxi a nebudu se muset o víkendu učit.... No dneska snad něco přidám a nastavím i nový lay... ten co jsme měla rozdělaný, tak mě nejde spustit ve photoshotu, protože mám nový photoshop po tom, co se mi rozbil PC, tak jsem se na něj vrhnula už v sobotu a stále není dodělaný, prostě se mi nějak ten lay nezdá... takže ho ještě nějak upravím, dodělám popisky a snad už dneska nastavím.... tak jo zatím se mějte :)
A přeji vám krásný školní rok :)
Šáruš