Listopad 2012

Report 1.0

30. listopadu 2012 v 17:24 | Šáruš |  my writing
Ahoj, konečně jsem na netu... Důvod proč jsem tu nebyla je počítač, totálně mě kleknul a do provozu ho dali teprve včera, ale je spíše na heslo :D po Vánocích se bude muset celý přeinstalovat, no a abych něco přidala, tak jsem se semka neměla ani jak dostat, protože ségra dostala zaracha na noťas, takže ho schovali a mě ho vytakovali jenom v nejnutnějších situacích ... Normálně jsem myslela, že bez netu nevydržím, ale celkem se to dalo... Dokonce jsem se i více učila :D I když písemku z matiky jsem celou...., ale psala jsem opravnou a mám za 3 :D takže se počítá samozřejmě ta za 3... ale jinak jako mám teď slušné známky více dvojky, ale né moc trojek, to teda jenom z ajiny, no ve čtvrtek píšu z barmaňáku takže se na to musím pořádně naučit.... Je to hodně těžký, ale nějak to dám a pak bych nemusela už nic psát... to až další týden to píšu dvě a o dalších nwm :) a to ještě jedu 10.12 na Vánoční trhy... A co vy a škola? No mě naštvala kámoška, takže se spolu nebavíme a nakonec mě obviňuje, že se s ní nebavím jenom já, no nechci to tady nějak extra rozebírat, ale myslím si, že by si měla uvědomit, co teda chce!

No aff moc se vám omlouvám, že jsem neobíhala, ale počítač vážně nešel rozjet tak doufám, že pokud u někoho byl záspi, že mě omluvíte. No a teďka snad něco přidám a jdu se podávat na aff:)
Mějte se fanfárově
Šáruš

Demi and Simon in The Jimmy Kimmel Show

18. listopadu 2012 v 14:07 | Šáruš |  news about Demi
Demi a Simon budou 20. listopadu v NY poskytovat rozhovor v show The Himmy Kimmel Show. Už se na ten rozhovor těším :)

Report 0.9

18. listopadu 2012 v 13:54 | Šáruš |  my writing
Čauky! Po týdnu se vracím, ale neměla jsem moc přístup na net, blbne mě kompl :/ musím ho někdy celý přeinstalovat, takže mi vypadával net atd. takže to nemělo ani cenu při tom něco přidávat na blog a na noťas mě zase nepustila ségra... Afka tím to se moc omlouvám, ale když jsem semka chtěla jít v pátek, jenže jsem instalovala nějaké programy, takže mě to drvalo do večera a pak semka večír šli naši... včera jsem zase promazávala kompl takže to trvala přes půlku dne... no a dneska se moc nemusím učit... zítra jedu směr Praha do hotelu Hilton :D moc se těším, bude to prdel s holkami... ale až půjdu v úterý na praxi tak tam umřu, protože jdu na plac :/ a ve středu mě čeká velká písemka z matiky :/ lidi tu nedám... no nic jdu na vás afka a něco přidat, zatím pá...
Šáruš


Demi Lovato feat. One Direction - What Makes Your Heart Break

11. listopadu 2012 v 17:29 | Šáruš |  videos
Brouzdám po youtube a nalexnu tenhle remix Demi s 1D. Já kluky moc neposlouchám, ale je to pěkně zpracovaný ;) ale mohlo by to být delší :D

Interview for Young Hollywood

11. listopadu 2012 v 16:47 | Šáruš |  interview
Ze dne 8.11 v zákulisí X FACTORu. Demi mluvím o skupině Emblem3 z týmu Simona Cowella

Duet Demi with Miley?

10. listopadu 2012 v 18:59 | Šáruš |  news about Demi
V jednom rozhovoru s Demi, se zajímali, zda Demi nazpívá duet s Miley Cyrus, Demi řekla, že by s ní ráda nazpívala, ale na její nové CD asi duet s Miley neuslyšíme.
Možná, že v budoucnu tyto dvě úžasné zpěvačky nazpívají duet, ale momentálně to nelze tento cíl splnit z důvodu, že Miley je hodně zaneprázněná a nemá dost času, aby nazpívala písničku s Demi.
Demi se vyjádřila tak to: Myslím si, že má Miley hodně práce se svým přítelem, má hodně důležitých věcí na starost, ale vždycky jsem chtěla udělat s ní song.

Demi Lovato will be presented at the 2012 VH1 Divas

10. listopadu 2012 v 14:49 | Šáruš |  news about Demi
Americký kanál VH1 oznámil umělci, kteří vystoupí na tradiční VH1 Divas 2012 bude mezi němi vystupovat i Demi Lovato. Kromě ní také Miley Cyrus, Ciara, Kelly Rowland, Jordin Sparks a zpěvák Adam Lambert.
Akce se koná 16.prosince a bude na počest Whitney Houston a Donna Summer. Na VH1 Divas se budou zpívat písně od těchto dvou vynikajících zpěvaček.
,,VH1 Divas" je zvláštní, že se spojuje každý rok Divas hudby v jednu noc. K programu se dříve připojili: Diany Rossové, Tina Turner, Cher, Mariah Carey, Celine Dion, Aretha Franklin, Mary J. Blige, Whitney Houston, Beyonce, Adele, Kelly Clarkson, Jennifer Hudson, Leony Lewis a mnoho ostatní .
Všechny získané peníze půjdou na Save the Music Foundation institut, která se stará o vzdělávání tisíců mladých Američanů.

4TH NOVEMBER - A DEIXAR O BRENTWOOD CORAL TREE CAFE

10. listopadu 2012 v 14:27 | Šáruš |  candids 2012
Demi načapaná z odchodu kavárny z Los Angeles

Joselyn Rivera - Give Your Heart a Break

10. listopadu 2012 v 14:02 | Šáruš |  videos
Konkurenční pořad X FACTORu je The Voice, a právě soutěžící Joselyn Rivera zazpívala Demi písničku Give Your Heart a Break. Povedená verze, ale Demi verze se mi líbí více ;) a jak vám?

Zpěváčka Sia se bude podílet na 4. albu Demi

9. listopadu 2012 v 17:19 | Šáruš |  news about Demi
Takže, kdo zná zpěvačku Sia ( písničky Wild Ones & She Wolf) může se radovat, 6.11 potvrdila na oficiálním twittru, že se bude podílet s písničkou na novém CD Demi. Také napsala, že je hrdá, že právě pracuje s Demi.

Lidi já si myslím, že je to dobré ne?


Demi Lovato - Shut Up & Love Me

9. listopadu 2012 v 16:42 | Šáruš |  news about Demi
Takže, kousek nové nahrávky, na youtube už koloval a slyšela jsem to nějak tak, před 2 měsíci a teďka konečně je celá písnička na světě :) Tato písnička, měla být na její druhé CD, ale nakonec bude na čtvrtém :) mě se moc páčí a vám?

Další možnou písničku, která se objeví na jejím nové CD můžete najít:

Report 0.8

9. listopadu 2012 v 16:06 | Šáruš |  my writing
Čaute!
Takže první věc co semka napíšu je: Moc se omlouvám, ale nestíhám a důvod? škola, ale teďka by to mohlo být už lepší, tenhle týden máme rodičák a budou mít porady atd... takže bych tu mohla být častěji. Další důvod je, že s kámoškou už jak jsem psala rozjíždíme blog, takže tam upravuji rubriky atd.
A jak se vám daří? Hej, dneska ve škole jsme měli toátlní výbuchy smíchu, kámoška se zamkla na záchodě a nemohla se dostat ze záchodu, takže ,,statečný" spolužák musel prelejzat záchody aby jí to odemkl :D No a ještě budeme každý pátek chodit za třídní a ta nám bude kontrolovat známky, a dneska na mě takový ,,no máš dobrý známky, takže do čtvrťáku do dáš na vyznamenání" hej já tam měla takový vybuch smíchu :D protože to vyznamenání u mě nehrozí :D No a 19.11. jedeme se třídou do Prahy do hotelu Hilton, celekm se těším, ale spíše na nákupy co potom budou následovat :D s holkami máme v plínu New Yorker atd. a samozřejmě musíme navštívit KFC :D no bude to zase akce Z. No nějak jsem se rozepsala, takže jdu obíhat a snad něco přidat ;) jo a rozhodla jsem se, že semka něco napíšu asi o sobě ;) tak

au revoir
Šáruš


Report 0.7

5. listopadu 2012 v 13:20 | Šáruš |  my writing
Ciao :)
Jak se máte dětska? Já suprově, dneska jsem nešla do školy, protože jsem byla na očním, Nj budu mít úplné popelníky, ale kolem 20 mě budou asi operovat s očima, takže mám ještě 3 roky čas :D Zítra do školy už jdu, ale mám praxi :D takže nic moc nebudeme dělat :D no a ve středu mě čeká jenom písemka z matiky, ale ve čtvrek mě čekají 2 písemky a to z ekonomky a literatury :/ a v pátek by měl být klídek :D dnrska snad ještě něco přidám a přednastavím, ale v týdnu vás asi moc affkaobíhat, ale i tak moc v týdnu neobíhám a za to se moc omlouvám, ale škola je škola! Jinak nyní není moc novinek o Demi, takže budu více přidávat starší fotky atd. ;) tak mějte se hezky
Šárus

8TH JUNE - KANSAS CITY #2

4. listopadu 2012 v 14:19 | Šáruš |  x-factor casting
Jenom škoda, že je to špatná kvalita :/